Kariera

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ

IMP Comfort to lider w branży włókienniczej znany nie tylko w Polsce, ale i za granicą

Pracując z nami, wiesz że wspierasz technologie bezodpadowe - nasze włókniny powstają ze zużytych butelek PET

IMP Comfort to firma z długoletnią tradycją - jest to jeden z siedmiu pierwszych zakładów z kapitałem zagranicznym w Polsce

Mamy zgrany zespół specjalistów, którzy pracują z nami od wielu lat

Stosujemy najnowocześniejsze technologie i ciągle się rozwijamy

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, finansując im szkolenia, które podnoszą ich kompetencje

NASZ ZESPÓŁ

Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy. IMP Comfort to przestronne i nowoczesne hale produkcyjne, pomieszczenia socjalne, atrakcyjny i motywujący system wynagradzania, a także bezpieczeństwo pracy.

Nasza produkcja realizowana jest w trzech zakładach, dwa znajdują się w Świdnicy, jeden w Łęczycy. Oferujemy pracę na kilkudziesięciu różnych stanowiskach – od produkcji po kadrę zarządzającą.

Jesteśmy jednym z większych pracodawców w regionie, zatrudniamy 200 osób. Jest to doskonale wykwalifikowany i wyszkolony zespół - specjaliści w swojej branży. Jeżeli osoba ma odpowiednie predyspozycje i chce się rozwijać, proponujemy szkolenia branżowe i specjalistyczne.

„W firmie IMP COMFORT pracuję na stanowisku Laborantki. Zajmuję się badaniem dostarczanego surowca oraz wyrobu w toku produkcji i wyrobu gotowego. W pracy przede wszystkim cenię sobie stabilność zatrudnienia, dzięki której mogę spokojnie spać i nie martwić się o jutro. Co również ważne dla mojej osoby, uczestnicząc w szkoleniach oraz kursach, mam możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia swoich kwalifikacji. Swoją firmę lubię przede wszystkim za przyjazną atmosferę panującą między pracownikami. Organizowane przez pracodawcę wycieczki, festyny rodzinne, a także wspólne celebrowanie świąt, takich jak Boże Narodzenie zacieśnia więzi między pracownikami i jest doskonałą odskocznią od codziennych obowiązków”.

 

Paulina Kaniewska

„Pracuję jako Operator Miksera oraz jako Operator na linii PET. Na linii mieszającej (Miksery) zajmuję się dostarczaniem surowca zużywanego do produkcji Ovaty za pomocą wózka widłowego. Natomiast na linii PET (pokrywania włóknin igłowanych proszkiem polietylenowym) nadzoruję proces produkcyjny i proces pakowania wyrobu. Pracę w IMP Comfort cenię za terminowe wynagrodzenia i poczucie stabilizacji. Co jest bardzo wygodne, jest to praca w moim mieście zamieszkania. Lubię atmosferę panującą w zakładzie. Mam możliwość rozwoju i poczucie samodzielności na zajmowanym stanowisku pracy”.

 

Marek Sobczak

BENEFITY

Dbamy o naszych pracowników, którym oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Bezpieczne warunki pracy

Pracę na pełny etat oraz umowę o pracę

Atrakcyjną i rozbudowaną działalność socjalną. Wspieramy pracowników w ramach środków zgromadzonych w programie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

 
Proponujemy różne formy finansowania – są to m.in.:

Dofinansowania do wypoczynku pracowników i ich dzieci oraz wydatków świątecznych, paczki upominkowe dla dzieci z okazji Mikołajek

Fantastyczna zabawa piknikowa dla całych rodzin

 

 

Prywatna opieka medyczna

Wsparcie finansowe dla najbardziej potrzebujących pracowników, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji

Niskooprocentowane pożyczki na remont czy zakup domu/mieszkania

 

Mobilizujemy do dalszego rozwoju - każdy może liczyć na specjalistyczne szkolenia, które pomogą w zdobywaniu nowych umiejętności

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń lub napisz

+48 74 85 83 500 | swidnica@comfort.pl